Salon Michael Kors w outletowym wydaniu

Niezwykle popularna i bardzo lubiana marka odzieżowa Michael Kors zagościła w Designer Outlet Gdańsk. Nowy salon przyciąga fanów talentu znanego projektanta z Nowego Jorku.

Nowo otwarty sklep Michael Kors jest jedynym salonem marki na Pomorzu. W swojej ofercie ma szeroki wybór designerskich toreb, torebek, portfeli, odzieży i akcesoriów zarówno damskich, jak i męskich. A kolekcje w Designer Outlet Gdańsk są dostępne zawsze w obniżonych cenach.

Ta znana i pożądana marka swój sukces zawdzięcza przede wszystkim niewymuszonej elegancji
i świetnej jakości. Znakomicie przeplata oficjalne stylizacje i sportowe kroje, a torebki Michael Kors to esencja kobiecej estetyki. Flagowym produktem są również zegarki ze znanym logo MK, a w ofercie oprócz odzieży, obuwia czy gustownych akcesoriów, odnaleźć możemy także perfumy. Kolekcje marki noszą modelki, celebrytki, twarze świata biznesu, czy polityki. I choć projekty sygnowane logo MK w przeważającej większości tworzone są z myślą o kobietach, ich twórca nie zapomina też o panach kochających modę i świetny wygląd, którzy chętnie sięgają po jego propozycje. Skąd ten fenomen? Jak przyznaje sam projektant – stworzył markę nie tylko dla osób obracających się na co dzień w świecie wysokiej mody, ale też dla osób, które od czasu do czasu mogą pozwolić sobie na produkty z jego oferty. Od teraz również klienci Designer Outlet Gdańsk mogą cieszyć się zakupami w salonie firmowym marki i wybierać topowe propozycje sygnowane nazwiskiem wizjonera z Nowego Jorku. A wszystko w cenach outlet.

Jak wyjaśnia Ireneusz Homa, Dyrektor ds. Operacyjnych Designer Outlet Gdańsk, ROS Retail Outlet Shopping – W ostatnim czasie znacznie poszerzyliśmy ofertę dedykowaną kobietom. Wprowadziliśmy kilka ciekawych marek, w tym producentów z segmentu premium. Michael Kors idealnie uzupełnia tenant mix i jestem przekonany, że zarówno propozycje tego amerykańskiego domu mody, jak i obniżone ceny outletowe będą świetną odpowiedzią na potrzeby zakupowe naszych klientów.

Nowo otwarty salon Michael Kors w Designer Outlet Gdańsk dołączył do ponad 900 sklepów marki rozsianych na całym świecie, m.in. w Los Angeles, Chicago, Nowym Jorku, Paryżu, Mediolanie, Rio de Janeiro, Szanghaju czy Tokio.