Ryanair obsłużył 14 milionów pasażerów w Gdańsku – 50 destynacji czeka na odkrycie!

Wyloty z portu lotniczego w Gdańsku to doskonała okazja do odwiedzenia blisko 50 europejskich miast, a na pokładzie samolotu Ryanair już siedziało 14 milionów podróżujących. Pan Mateusz Szulc miał zaszczyt być tym jubileuszowym pasażerem. Właśnie wrócił z krótkiego urlopu spędzonego w hiszpańskim kurorcie – Barcelonie. Choć na co dzień reside in Bydgoszcz, to wybrał port gdański jako swój punkt startowy. Ciekawostką jest fakt, że dla Pana Mateusza i jego partnerki były to pierwsze wakacje po pięcioletniej przerwie.

Jako 14-milionowy pasażer, Pan Mateusz otrzymał od Ryanair specjalne upominki. Został obdarowany biletami na dowolny lot dla dwóch osób operowany przez tę linię lotniczą. Port Lotniczy Gdańsk również docenił rosnące liczby i podarował Panu Mateuszowi zaproszenie do Salonu VIP, z którego będzie mógł skorzystać przed następną podróżą oraz gadżety promocyjne z logo lotniska.

Obsłużenie 14 milionów pasażerów to wyjątkowy moment dla nas wszystkich, a szczególnie dla Ryanair. Jesteśmy dumni, że tak wiele osób wybrało nasz port lotniczy do podróżowania z Ryanair. Jako wieloletni partner Portu Lotniczego Gdańsk, Ryanair nieustannie rozwija swoją siatkę połączeń, zapewniając pasażerom coraz więcej atrakcyjnych destynacji. Gorąco zachęcamy do dalszych podróży z Ryanair w Gdańsku wzrusza Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager na Europę Środkowo-Wschodnią i Kraje Bałtyckie w Ryanair.