Tragedia w Gdyni: sześcioletni chłopiec zamordowany w domu

W jednym z domostw położonych na ulicy Górniczej w Gdyni miało miejsce szokujące zdarzenie. Młody, sześcioletni chłopiec został brutalnie zamordowany. Policja intensywnie szuka sprawcy tego makabrycznego czynu.

Informacje o odnalezieniu ciała małego chłopca potwierdza Prokuratura, jednak nie udziela szczegółów dotyczących śledztwa. Jak informuje prokurator Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, prowadzone są intensywne działania w tej sprawie.

Nasze źródła nieoficjalnie ujawniają, że chłopiec miał rany cięte na szyi. Matka dziecka dokonała makabrycznego odkrycia po powrocie z pracy. W domu znaleziono również martwego psa.

Policja i prokuratorzy przeprowadzają działania na miejscu tragedii. Jak informuje kom. Karina Kamińska, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, zgłoszenie o zdarzeniu nadeszło po godzinie 10:00. Na miejscu pracują funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku i Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Eksperci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku ujawniają i zabezpieczają ślady. Policjanci przesłuchują również świadków i osoby, które mogą posiadać informacje na temat tego zdarzenia. Na miejscu jest również policyjny psycholog, który udziela wsparcia bliskim zamordowanego chłopca.

Prace nad sprawą prowadzą równolegle detektywi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, którzy zweryfikowali zdobyte dotychczas informacje, starając się jak najszybciej odnaleźć sprawcę tej zbrodni. Ogłoszono alarm dla policjantów z garnizonu gdyńskiego oraz Wydziału Kryminalnego KWP w Gdańsku, którzy poszukują osoby związanej z tym przerażającym przestępstwem – dodaje rzecznik.