Udane poszukiwania: Gdański uczeń z zespołem Aspergera odnaleziony

Na szczęście, pomyślnie zakończyły się poszukiwania Kacpra Jastrzębskiego – ucznia z Gdańska, który cierpi na zespół Aspergera. Chłopiec zaginął 27 października 2023 roku, co spowodowało natychmiastową reakcję nie tylko Policji i innych służb ratunkowych, ale również społeczności prywatnej z różnych regionów Polski. Cieszymy się, że po niecałych 24 godzinach od momentu zgłoszenia zaginięcia, udało się odnaleźć zaginionego.

Informacja o znalezieniu Kacpra wpłynęła do nas w sobotę około godziny 17. Zaskakujące jest to, że młody człowiek został odnaleziony aż w Krakowie. Sukces ten z pewnością uzyskano dzięki efektywnej pracy służb ratunkowych oraz wsparciu społeczności lokalnej i internetowej, która aktywnie uczestniczyła w jego poszukiwaniach. Z radością przyjmujemy tę wiadomość!

Kacper Jastrzębski jest uczniem Pomorskich Szkół Rzemiosł imienia Wiesława Szajdy, mieszczących się przy ulicy Sobieskiego 90 w Gdańsku. Młodzieniec ostatni raz był widziany 27 października 2023 r., kiedy to kończył lekcje i opuszczał teren szkoły około godziny 16:40.