hulajnogi elektryczne

Kończy się budowa drogi S6 do Szczecina

Dobra informacja dla wszystkich kierowców. Odcinek drogi S6 między Gdańskiem a Szczecinem już niedługo będzie gotowy. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad już jest w trakcie sporządzania niezbędnych dokumentów. Dzięki nim będzie możliwe zawarcie umowy z firmą która wygrała przetarg.

Bezproblemowy przetarg na realizację inwestycji

Wszystkie procedury przetargowe już się zakończyły pomyślnie. Nie pojawiły się żadne uwagi końcowe, które mogłyby opóźnić ten proces. To bardzo dobra wiadomość nie tylko dla kierowców, ale też dla miasta, które potrzebuje dobrego dojazdu do Szczecina.

Większość drogi już jest gotowa. Do końca pozostał tylko odcinek między Sławnem a Słupskiem. Ta droga o długości 23 kilometrów już niedługo będzie gotowa, a realizacją zajmie się zwycięzca przetargu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to odcinek będzie dostępny jeszcze w tym roku.

Kierowcy wreszcie będą mogli odetchnąć z ulgą

Droga między Gdańskiem a Szczecinem nigdy nie należała do najbardziej dogodnych. Zawsze pojawiały się jakieś problemy, które utrudniały skuteczną komunikację. Dlatego właśnie rozpoczęto inwestycję, której celem jest wybudowanie autostrady S6.

Dzięki tej inwestycji trasa, o której mowa, będzie wygodna i szybka. Nie tylko zwiększy to skuteczność transportu ale też powinno zredukować ilość wypadków, które mają miejsce na zakorkowanych drogach wojewódzkich.