Letnie atrakcje w Designer Outlet Gdańsk

W tym roku Designer Outlet Gdańsk postanowił zainaugurować lato organizując akcję zarówno z dodatkowymi rabatami od cen outlet, jak również letnimi atrakcjami dla mieszkańców Trójmiasta i wszystkich turystów, którzy postanowią odwiedzić wybrzeże w pierwszy weekend wakacji.

Od 21 czerwca – pierwszego dnia kalendarzowego lata, do niedzieli handlowej 27 czerwca
w centrum będą obowiązywały wyjątkowe promocje i oferty cenowe, szczególnie na ten asortyment, który w czasie lata jest najbardziej poszukiwany.

To idealny czas na uzupełnienie garderoby i akcesoriów dla wszystkich, którzy chcą zrobić zakupy przygotowując się do wyjazdu na urlop, muszą wyposażyć dzieci na kolonie, czy po prostu chcieliby odświeżyć szafę na upalne chwile w mieście. Obowiązujące w wielu sklepach dodatkowe rabaty i promocje oraz szeroka oferta letniego asortymentu z pewnością nie zawiodą oczekiwań!

Dodatkowo w weekend, 26 – 27 czerwca, centrum zaprasza na letni piknik przed wejściem do części restauracyjnej. Przewidzianych jest mnóstwo atrakcji dla tych starszych oraz tych najmłodszych. W końcu wakacje to głównie ich święto. A co w programie?
Sezonowe „truskawkobranie” – te wakacyjne owoce dostępne będą dla wszystkich smakoszy w stylowych łódeczkach, nie zabraknie waty cukrowej i popcornu. Najmłodszym będą towarzyszyć kolorowi cyrkowcy, którzy zaplotą dzieciakom kolorowe, festiwalowe warkoczyki i wyczarują niesamowite balonikowe zwierzęta.

A jeśli ktoś będzie miał ochotę na napój, jak za dawnych lat, może skusi się na „wodę sodową”. Ten gazowany napój smakowy przygotowany będzie z prawdziwego saturatora. Kto pamięta, ten wie, jak kilkadziesiąt lat temu oblegane były stragany z „sodówką” w trakcie upalnych dni. Kto nie wie, ten będzie miał okazję przekonać się, co tak chętnie wspominają nasi rodzice.

Dla fanów „stylu fit”, dla których napoje gazowane są raczej na czarnej liście, też znajdzie się coś orzeźwiającego! Wystarczy wsiąść na rower i własnymi siłami wykręć swój ulubiony, świeży koktajl owocowy. A przy okazji spalić kilka kalorii. Wszystkie atrakcje odbywają się oczywiście z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Taki początek lata zapowiada wspaniałe wakacje.