Nowe, zielone osiedle w Pruszczu Gdańskim

Grunt to dobra lokalizacja

Pruszcz Park powstaje w atrakcyjnej części miasta, blisko jego centrum, gdzie nie brak sklepów usługowych, szkół, przedszkoli, placówek medycznych, urzędów czy miejsc kultury. Z osiedla można będzie łatwo dojechać do obwodnicy, dodatkowym atutem jest doskonale rozwinięta sieć transportu publicznego, która umożliwia bezproblemowe poruszanie się po mieście jak i dojazd do Trójmiasta zarówno autobusem, jak i pociągiem.

Zielona przystań

Dużym atutem nowego osiedla ma być jego architektura, która łączy w sobie atuty nowoczesnego budownictwa i bliskość natury. Pomiędzy budynkami planuje się budowę małych parków, w których nie zabraknie bujnej roślinności i ławek, gdzie mieszkańcy będą mogli spędzać wolny czas, relaksując się na świeżym powietrzu.

Motyw roślinności znajdziemy również wewnątrz budynków, w częściach wspólnych, obok takich materiałów jak choćby drewno. Projekt charakteryzuje harmonia i nowoczesność, które świetnie odzwierciedlają cały zamysł dewelopera o „osiedlu w parku”.

Mieszkania na miarę czasów

Lokale mają sprostać wymaganiom wszystkich mieszkańców, dlatego przy ich projekcie postawiono na funkcjonalność i ponadczasowość. W niektórych mieszkaniach będzie możliwe wydzielenie osobnej kuchni. Mieszkania na parterze zyskają dostęp do prywatnych ogródków, gdzie relaks w gronie najbliższych będzie jak najbardziej możliwy. Mieszkańcy będą mieli również możliwość relaksowania się na swoich balkonach.

Udogodnienia

Na przyszłych mieszkańców czeka też kilka istotnych udogodnień, które znacznie ułatwią codzienne życie na osiedlu. W halach garażowych znajdą się miejsca parkingowe przystosowane do samochodów z instalacją LPG oraz do ładowania samochodów elektrycznych. Osiedle ma być również oświetlane instalacją świetlną LED, która to będzie uruchamiana czujnikiem ruchu.

Najmłodsi mogą zaś oczekiwać zabawy na dwóch świetnie wyposażonych placach zabaw, które będą stanowiły bezpieczne miejsce do rekreacji z rówieśnikami oraz rodzicami.

Pruszcz Park osiedlem marzeń?

Jeśli szukamy miejsca do zamieszkania, które będzie posiadało wszystkie zalety mieszkania w mieście i jednocześnie będzie piękną, zieloną przystanią, Pruszcz Park jest świetnym wyborem. Kto z nas nie chciałby zamieszkać w parku?

Partner artykułu: deweloper Szymichowski