Unikalne wydarzenie: Pierwszy bal seniorów na terenie Portu Lotniczego Gdańsk

W nadchodzącą środę, 29 listopada, Port Lotniczy Gdańsk stanie się miejscem niecodziennego wydarzenia. W jednym z terminali pasażerskich odbędzie się bowiem Prywatka – pierwsza w historii impreza taneczna poświęcona seniorom. Liczymy na obecność około 200 osób w wieku dojrzałym, pochodzących z Trójmiasta i całego regionu Pomorza.

Organizacja Prywatki na terenie gdańskiego lotniska to część trwających obchodów 50-lecia istnienia tej instytucji. Choć oficjalnie rocznica przypada na 2024 rok, już teraz postanowiliśmy uczcić to wyjątkowe jubileusz.

Seniorzy będą mieli okazję bawić się w zupełnie unikalnym miejscu – terminalu pasażerskim czynnego lotniska. Oprócz tańca przy muzyce granej na żywo przez zespół Ewa Band, zaplanowaliśmy również wiele innych atrakcji. Każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie – zarówno dla ducha, jak i dla ciała.

Zaproszenia do udziału w wydarzeniu skierowaliśmy do około 200 seniorów z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz z całego Pomorza. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem i entuzjazmem – informuje Agnieszka Michajłow, rzecznik prasowy Portu Lotniczego Gdańsk.

Prywatka na gdańskim lotnisku rozpocznie się w środę, 29 listopada, o godzinie 17:00 i potrwa do 21:00. Wydarzenie będzie miało miejsce w terminalu pasażerskim przy ulicy Słowackiego 210 A.