Witaj, lato! Handlowa niedziela z piknikiem rodzinnym w Designer Outlet Gdańsk

Wyprzedażowe zakupy i mnóstwo eko atrakcji? Tak zapowiada sie niedziela handlowa w Designer Outlet Gdańsk. Centrum zaprasza cale rodziny na przywitanie lata.

Nie masz pomysłu jak powitać lato? A może by tak „przybić piątkę” z przyrodą? I wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko za miasto. Designer Outlet Gdańsk zaprasza do świętowania lata z mnóstwem atrakcji slow life, już w niedzielę, 26 czerwca. Przecież lato to czas wyhamowania, małych i dużych przyjemności i aktywności na świeżym powietrzu. A jeśli do tego wskoczymy w super modny trend „bliżej natury”, tylko na tym skorzystamy.

Atrakcje w klimacie eco, a przy okazji udane przedwakacyjne zakupy w outletowych cenach? Najbliższa niedziela handlowa to okazja do wejścia w lato kreatywnie, w zgodzie z naturą i w tym przyjemnym, troszkę urlopowym tempie. Już w najbliższą niedzielę Designer Outlet Gdańsk zaprasza do letniej strefy pełnej niespodzianek.

Przed wejściem do części restauracyjnej przy zaaranżowanej specjalnie miejskiej łące, która obsypała się kwiatami odbędą się kreatywne eco-warsztaty dla tych starszych i tych mniejszych.

Jeśli kochasz super modne makramy możesz upleść sobie własną, lub przygotujesz pachnące eco mydełko. Dzieci będą miały okazję zbudować domek dla pożytecznych owadów lub spróbować malowania za pomocą… kawy.

W programie także gry i konkursy dla całej rodziny, strefa chill z przekąskami i lemoniadą oraz pysznymi koktajlami, które będzie można sobie samemu wycisnąć za pomocą własnych mięśni na blender bike.

Ten letni rodzinny piknik zbiegł się z trwającymi właśnie wyprzedażami w Designer Outlet Gdańsk, więc można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Już w tym tygodniu ceny w Designer Outlet Gdańsk spadły nawet o 80%, trwa akcja Szalony Tydzień, którą mieszkańcy Trójmiasta i okolic doskonale znają i chętnie korzystają z tych kilkudniowych rabatów. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w nowe kąpielówki, wygodne dresy, letnią sukienkę, nową walizkę, sandały, szorty, kapelusz i co ci jeszcze przyjdzie do głowy, a przyda się podczas letniego wypoczynku, to najlepszy moment na zakupy bez nadwyrężania portfela.

W końcu każdemu z nas należy się odrobina radości. Do tego centrum warto tez zajrzeć z uwagi na nowe marki, które w ostatnim czasie otworzyły swoje salony. To m.in. Marc O’Polo, Boss, czy salony optyczne z markami premium Paris Optique i Outly.