Wygrana trzeciego stopnia w Eurojackpot przynosi szczęściarzowi 1,6 mln złotych w Gdańsku

W ostatnim losowaniu europejskiej gry liczbowej Eurojackpot, doszło do niespodzianki. Szczęśliwy gracz, który zdecydował się zaufać swojemu szczęściu i zgłosił swoje liczby w punkcie sprzedaży przy al. Grunwaldzkiej 82 w Manhattanie w Gdańsku, może teraz cieszyć się wygraną na poziomie III stopnia. Kwota ta wynosi aż 1 656 917,30 zł.

Losowanie, które odbyło się w piątek, na pewno zostanie zapamiętane przez szczęśliwego gracza, który skorzystał z metody „chybił-trafił” i poprawnie wytypował pierwsze pięć liczb: 11, 30, 32, 45, 47. W tym losowaniu dodatkowo zostały wylosowane liczby 3 i 10, jednak nie miały one wpływu na nagrodę naszego gracza. Warto dodać, że z powyższej kwoty wygranej należy jeszcze zapłacić 10% podatku.

Mimo że zwycięzca może cieszyć się solidną sumą pieniędzy, to pełna pula nie została zgarnięta. Kolejne losowanie odbędzie się już we wtorek, a suma do wygrania wynosi astronomiczne 520 mln złotych. Kto wie, czy tym razem pełna pula nie trafi do jednego szczęśliwego gracza?