Trefl Gdańsk

Zamieszanie związane z kontraktami w Treflu Gdańsk

Mamy już pierwsze oficjalne informacje dotyczące sezonu 2023/24 w siatkówce. Możemy mieć pewność, że w Treflu Gdańsk zagrają Piotr Orczyk, Jan Franchi Martinez i Jakub Czerwiński. Siatkarze ci podpisali właśnie swoje kontrakty na następny sezon, a kibice już nie mogą się doczekać, aby zobaczyć ich w akcji.

Co z Mikołajem Sawickim?

Nikt nie ma co do tego wątpliwości, że Mikołaj Sawicki jest jednym z najlepszych i najważniejszych zawodników, jakich widział Trefl Gdańsk. Nie oznacza to wcale, że jego pozycja jest nie do ruszenia. Istniały plotki, że siatkarz odejście z Gdańska i zacznie grać w barwach innej drużyny. Okazało się, że te oczekiwania się wcale nie spełnią i Mikołaj dalej będzie reprezentował Trefla.

24-latek trafił do Trefla po tym, jak zakończył swoją przygodę z PGE Skrą Bełchatów. Na początku miał być jedynie zmiennikiem Piotra Orczyka, ale okazało się, że jego potencjał jest dużo większy. Władze klubu zdecydowały, że potrzebują go na jeszcze jeden sezon. Mamy więc pewność, że w sezonie 2023/24 również zobaczymy Mikołaja Sawickiego pod siatką.