Zgubione pieniądze czekają na właściciela w gdańskim komisariacie na Przymorzu

Właściciel zgubionych środków pieniężnych, które 17 czerwca bieżącego roku zostały znalezione na ul. Chłopskiej w Gdańsku i przekazane do lokalnego komisariatu policji na Przymorzu, jest poszukiwany przez funkcjonariuszy tej jednostki. Informację tę otrzymaliśmy od policjantów z ww. formacji, którzy apelują do osoby, która utraciła swoje środki finansowe, aby skontaktowała się z nimi i odebrała swoją gotówkę.

Przypadek ten miał miejsce 17 czerwca 2024 roku około godziny 15:10. Wtedy to do komisariatu na Przymorzu zgłosił się pewien mężczyzna. Znalazł on pewną sumę pieniędzy na chodniku przy ul. Chłopskiej – pomiędzy skrzyżowaniem tej ulicy z ul. Obrońców Wybrzeża a ulicą Kołobrzeską. Mimo podjętych działań, dotychczasowe starania w celu odnalezienia właściciela zgubi, niestety nie dały pozytywnych rezultatów.

– Zwracamy się z prośbą do osoby, która 17 czerwca w rejonie ulic Chłopskiej, Obrońców Wybrzeża i Kołobrzeskiej zgubiła środki pieniężne, o kontakt z naszym komisariatem na Przymorzu przy ul. Obrońców Wybrzeża 19 – apeluje podinspektor Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Można to zrobić telefonicznie, dzwoniąc na numer 47 741 12 22 i rozmawiając z dyżurnym – dodaje.