Dawid Podsiadło odpowiada na ogromne zainteresowanie fanów kolejną trasą koncertową

Niezwykle popularny na polskiej scenie muzycznej Dawid Podsiadło oficjalnie oznajmił, że uruchomi nowy cykl koncertowy. Jego wyjątkowe występy rozpoczną się na początek czerwca 2024 roku, dokładnie 1 dnia tego miesiąca, a miejscem pierwszego przystanku będzie Polsat Plus Arena w Letnicy. Wszyscy zainteresowani będą mogli nabyć bilety już od najbliższej środy, czyli 30 sierpnia, przy czym sprzedaż rozpocznie się punktualnie o godzinie 12. Ceny biletów nie zostały jeszcze podane do publicznej wiadomości. Jest jednak ograniczenie – jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie sześć wejściówek.

Podsiadło jest obecnie najchętniej słuchanym polskim artystą i jako jeden z nielicznych ma na swoim koncie liczne wyprzedane koncerty, bez względu na to, czy odbywają się one w kameralnej scenerii Opery Leśnej, czy na potężnym Stadionie Narodowym. Kiedy w ostatnią sobotę, 26 sierpnia, Dawid Podsiadło zorganizował jeden z największych koncertów w historii Stadionu Narodowego, to nie dziwi fakt, że artysta postanowił kontynuować swą muzyczną podróż i ponownie zawitać w Gdańsku.

Artysta obiecuje również serię niespodzianek podczas swojej trasy – kilka dni temu na jednym ze swoich koncertów towarzyszyli mu Sanah, Artur Rojek oraz Taco Hemingway. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że również na gdańskim koncercie pojawią się niezapowiedziani goście. Wydarzenie na Stadionie Narodowym przyciągnęło aż 80 tys. osób, co pokazuje wielkie zainteresowanie publiczności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, piosenkarz postanowił wybrać się w kolejną dużą trasę i wystąpić w formule 360 stopni, co oznacza lokalizację sceny na środku stadionu.

Kupno biletów będzie możliwe od środy, 30 sierpnia, o godzinie 12. Przedsprzedaż będzie dostępna dla użytkowników Allegro Smart, natomiast dzień później sprzedaż zostanie otwarta dla wszystkich za pośrednictwem serwisu eBilet. Warto zaznaczyć, że bilety na koncerty Podsiadły są bardzo pożądane i sprzedają się bardzo szybko. Dlatego warto być w gotowości i jak najszybciej skorzystać z oferty.