W Gdańsku świętowanie Halloween na torach tramwajowych

31 października, jak co roku, już po zmierzchu, specjalny tramwaj przyozdobiony z okazji Halloween wyruszy na ulice Gdańska. To kolejna odsłona tradycyjnej akcji organizowanej przez Gdańskie Autobusy i Tramwaje (GAiT). Sterami kultowego pojazdu, będą kierować niesamowite postacie – przewidziano, że jednym z nich będzie sam hrabia Drakula. Pasażerowie, którzy zdecydują się wejść w ducha wydarzenia i założą kostiumy, mogą spodziewać się nietypowych, ale bardzo słodkich prezentów. Czekają na nich emocje, których nie zapomną!

Tak jak to miało miejsce w poprzednich latach, pojazdem przemienionym na czas Halloween w magiczną maszynę strachu będzie Konstal 102Na. To jeden z historycznych tramwajów znajdujących się we flocie GAiT. Rozpoczęcie podróży jest zaplanowane na godzinę 17:30. Trasa wyznaczona dla tego niecodziennego przejazdu rozciąga się pomiędzy Strzyżą PKM a Siedlcami. Niesamowity tramwaj będzie kontynuował swoje straszne przejażdżki aż do godziny 22:00.

Jazda tym niezwykłym tramwajem to czysta przyjemność – przejazdy są całkowicie bezpłatne. Tramwaj będzie zatrzymywać się na wszystkich przystankach znajdujących się na jego trasie, oferując pasażerom możliwość doświadczenia niepowtarzalnej Halloweenowej atmosfery.